Zgłoszenia do nowego numeru Challengera

grafika 2

Nasi drodzy czytelnicy, zdajemy sobie sprawę z tego, że wielu spośród Was jest w trakcie sesji. Mimo wszystko zachęcamy do zgłaszania propozycji do nowego numeru naszego magazynu.

Jeżeli jesteś studentem studiów I lub II stopnia, interesujesz się tematyką społeczno-ekonomiczną, masz wiedzę, którą chciałbyś się podzielić publikując swój pierwszy w karierze artykuł naukowy, zgłoś się do nas!
Aby zgłosić swój artykuł do kolejnego numeru Challengera wystarczy wysłać na adres challengeruep@gmail.com plik word z następującymi informacjami:
1) Imię, nazwisko, rok, stopień studiów, wydział, kierunek;
2) Temat artykułu (to nie musi być ostateczny tytuł);
3) Krótkie streszczenie i uzasadnienie tematu (ok. 0,5 strony).
Pamiętaj, że każdy artykuł powinien mieć opiekuna naukowego ze stopniem minimum doktora.

Termin zgłoszeń upływa 2 VII 2017 r., natomiast termin na przesłanie artykułu upływa 15 października 2016.
Pamiętajcie – KAŻDY POMYSŁ NA ARTYKUŁ JEST DOBRY!

W poniższych załącznikach znajdują się wszystkie wymogi.

Wymogi edytorskie

Wytyczne od grafika